Şimdi! Kaliteli bir şap hizmeti almak için iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Kayseri  Şap Beton, Firmamız uzun yıllardır Kayseri’de inşaat şap, inşaat beton şap, inşaat sonrası tesfiye şapı hizmetleri vermektedir.
Şap, beton temel üzerine yerleştirilen kaplayan, güçlendiren ve düzleştiren tabakadır. Şap, betona benzer bileşenlerden oluşabilir, ancak farklı şap türleri vardır. Başka bir deyişle: beton, bileşenleri tarafından tanımlanır; şap işlevi tarafından tanımlanır.
Aşağıda mevcut şap türleri verilmiştir:

  • Çimento şapı (CT)
  • Mastik asfalt şapı (AS)
  • Sentetik Reçine Şap (SR)
  • Kalsiyum Sülfat esaslı Şap (CA)
  • Manyezit şap (MA)

Betondan en büyük farklılığı tüm şap türlerinin su gerektirmemesidir. Bunun nedeni, birçok insanın takdir ettiği ve kullandığı dayanıklı yapı malzemesi olabilmesi için suya ihtiyaç duymasıdır.

Hizmetlerimiz

Kayseri Şap Beton Hizmetleri

Helikopterli Şap

Bina , İnşaat, Otopark, Zemin, Temel, Endüstriyel Zemin Düzenleme işleri gibi büyük ve geniş alanlarda şap işlemin yapılmasında helikopterli yöntemle oldukça kaliteli ve güzel işler yapılmaktadır. Bu yöntemle zemine uygulanmaktadır.

Temel Betonları

İnşaat ve yapıların temel bölümlerinde beton dökümlerin yapılması betonu zemine yayılması ve düzenli bir şekilde oturtulması gerekir.

Otoparklar

Otopark zeminlerinin düzenlenmesi, kaplanması ve sonrasında zemin işaretlerinin yapılması işlemleri profesyonel malzeme teçhizat ve uzman ekiple beraber yapılır.

Endüstriyel Zemin Kaplama

Sanayii Tesisleri, Gıda Endüstrisi, Tekstil Endüstrisi, İlaç Endüstrisi, Enerji Santralleri, Otomotiv Sanayii, Otoparklar, Hangarlar, Hastaneler ve daha bir çok endüstriyel alanların  zeminlerin kaplama işinin uygulanması  ve tabi en başında kaplama.